Acetat celulozy

Jest materiałem hipoalergicznym, charakteryzującym się wysokim połyskiem. Korzystamy z płyt o różnej gęstości, co pozwala na oferowanie zarówno delikatnych, cienkich,
a równocześnie wytrzymałych opraw. Dzięki szerokiemu spectrum kolorystycznemu, co sezon tworzymy gustowne oprawy, zgodne z aktualnymi trendami.

DSC_0045-1
eco acetate_tło

Eco acetate

To materiał, który zachowuje wszystkie właściwości standardowego acetatu celulozy, a w dodatku jest ekologiczny. Tworzywo to wykonane jest z surowców biodegradowalnych i zawiera mniej substancji, które negatywnie wpływają na środowisko, dzięki temu możemy tworzyć kolorystycznie ciekawe oprawy, pozostając w zgodzie z naturą.

Stal nierdzewna

Świetnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, jest odporna na korozję, oprawami z niej wykonanymi można cieszyć się przez długie lata. Oprawy ze stali nierdzewnej pozostają niekwestionowanym hitem modowym i niezmiennie zachwycają – zarówno w klasycznym wydaniu jak i bardziej nowoczesnych wersjach, w których dominują intrygujące kształty z kolorowym malowaniem.

admin-ajax
DSC_0067

Carbon

Carbon, zwany inaczej włóknem węglowym, to bardzo wyjątkowy materiał. Jest on niezwykle wytrzymały i lekki. Ma bardzo nowoczesny wygląd. W oprawie często stosowany w połączeniu z gumą, do stworzenia nowoczesnych, sportowych zauszników.

Ultem

Ultem jest bardzo wytrzymałym materiałem co pozwala na produkcję cienkich i sprężystych opraw. Dodatkowo warto podkreślić, że jest tworzywem hipoalergicznym i ekologicznym.  Ultem posiada właściwości mechaniczne i termiczne, które są idealne do zastosowania w wielu wymagających przemysłach – od kosmonautyki po medycynę i elektrykę.

DSC_0075
DSC_0056

TR90

Przodującą cechą tego materiału jest lekkość. Warto dodać, że wykonane z niego oprawy są wytrzymałe i elastyczne. Materiał ten wykorzystujemy w wielu wersjach kolorystycznych. Świetne rozwiązanie do opraw dziecięcych, męskich w sportowym stylu i damskich.

Polaryzacja

Wszystkie soczewki w okularach przeciwsłonecznych oraz nakładki w oprawach korekcyjnych posiadają filtr ochronny oraz polaryzację. Soczewki z polaryzacją niwelują odbite światło, dzięki czemu obraz jest wyraźniejszy i unikamy ogólnego dyskomfortu w słoneczne dni.

DSC_0081