Kolekcja opraw MOCOA. to produkt skierowany dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. W jej skład wchodzą stylowe
i ponadczasowe egzemplarze. Różnorodność wzorów i materiałów, z których wykonane są nasze oprawy, pozwoli
zadowolić każdego klienta.

Trwałe i ponadczasowe!

Od bardzo klasycznych do niebanalnych rozwiązań. Oprawy z acetatu celulozy to spora część naszej kolekcji. Są trwałe, projektowane z dbałością o każdy szczegół i zawsze w trendach. Często wyjątkowy charakter nadają metalowe ozdoby czy zauszniki.

Eleganckie i trendy!

W asortymencie tej marki posiadamy oprawy ze stali nierdzewnej. Każda oprawa wyróżnia się kolorowym malowaniem czy stylowymi dodatkami w postaci wstawek jak i nakietek z acetatu celulozy. Obfitość kształtów od modowych, geometrycznych, po eleganckie egzemplarze.

Dodatkowo posiadamy oprawy z bardzo lekkiego materiału TR90, który jest wytrzymały i elastyczny. Nadaje on męskim oprawom sportowy charakter, ale też jest bardzo polecany dla dzieci. Korzystając z innowacyjnych technologii łączymy ze sobą różne faktury, dodajemy ozdobne elementy, aby nasze oprawy były bardzo atrakcyjne. Bez wątpienia stawiamy na jakość, gwarantując, że zakup naszego produktu to inwestycja na lata.

Wyjątkowe i nowoczesne!

MOCOA. to również:

Charakteryzuje się niebanalnymi kształtami
i łączeniem ze sobą różnych materiałów. Wstawki z metalu dodają elegancji i nowoczesności. Soczewki i nakładki posiadają polaryzację, dzięki czemu komfort widzenia jest podwyższony oraz filtr, który chroni przed promieniowaniem UV.